Acropol gra z KKS-em!

Z wielką przyjemnością prezentujemy kolejnego, strategicznego sponsora Kaliskiego Klubu Sportowego. Jest nim firma Acropol, specjalizująca się w organizacji transportu międzynarodowego.

Acropol to kaliska firma spedycyjno-transportowa. Ponad 25-letnie doświadczenie sprawia, że przedsiębiorstwo stało się ekspertem w dziedzinie transportów drobnicowych i ekspresowych. Dzięki własnej flocie oraz współpracy z zaufanymi partnerami, każdego dnia dysponuje ok. 600 samochodami na terenie całej Europy. Nowoczesna flota, wykwalifikowana załoga oraz pasja, zapewnia klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziome. Transporty ładunków neutralnych, chłodniczych czy ADR to dla nich codzienność.

Główna siedziba firmy mieści się w Kaliszu, gdzie również znajduje się firmowa restauracja otwarta dla wszystkich. Acropol posiada również siedem prężnie rozwijających się oddziałów w Bydgoszczy, Toruniu, Lublinie, Łodzi, Ostrowie Wielkopolskim, Gdańsku oraz Olsztynie.

Firma Acropol to także sponsor zespołów młodzieżowych Szkoły Mistrzostwa Sportowego z rocznika 2003 oraz 2004.

Nasza firma od lat czynnie uczestniczy w rozwoju sportu, zarówno na terenie lokalnym jak i krajowym. Dzięki nam, młodzi ludzie mają szansę spełniać się w różnych dyscyplinach. Cieszę się, że są w tym gronie także zawodnicy Kaliskiego Klubu Sportowego. Mam nadzieję, że w ten sposób możemy wspierać ich rozwój i sportowe pasje oraz wspólnie z nimi cieszyć się z osiąganych sukcesów – mówił po podpisaniu pierwszej umowy z Klubem prezes firmy Acropol, Sławomir Jastrzębski.