Akredytacje na rundę jesienną sezonu 2022/2023 eWinner 2. ligi

Wszystkie redakcje zainteresowane relacjonowaniem domowych spotkań KKS-u Kalisz, podczas rundy jesiennej sezonu 2022/2023 eWinner 2. ligi, prosimy o przesłanie wniosku o wydanie czasowej akredytacji prasowej.

W celu uzyskania akredytacji czasowej, obowiązującej na całą rundę, prosimy o przesłanie wiadomości na adres redakcja@kkskalisz.com.pl, zawierającej:
– imię i nazwisko,
– nazwę redakcji,
– telefon komórkowy,
– adres e-mail,
– wybrany rodzaj akredytacji (Foto/Press/TV).

Redakcje, w swych wnioskach, mogą ubiegać się o maksymalnie dwie akredytacje czasowe. Akredytacja jest ważna wyłącznie po okazaniu legitymacji prasowej oraz dokumentu tożsamości.

Wnioski o akredytacje czasowe należy składać najpóźniej do godziny 12:00 21 lipca 2022 roku (czwartek).

Dziennikarzy zainteresowanych akredytacjami jednorazowymi, prosimy o przesłanie wniosku najpóźniej na dwa dni przed zaplanowanym terminem meczu.

Uwaga! Akredytacje czasowe, wydane na poprzedni sezon, straciły swoją ważność. Dziennikarzy zainteresowanych przedłużeniem akredytacji, prosimy o kontakt.

Fotoreporterów, którzy chcą wykonywać zdjęcia z poziomu murawy, prosimy o bezpośredni kontakt na adres redakcja@kkskalisz.com.pl, w celu uzyskania szczegółowych informacji.