Aquapark Kalisz partnerem “Trójkolorowych” przez kolejny sezon!

Z przyjemnością informujemy, że umowa współpracy z Aquaparkiem Kalisz została przedłużona. Kompleks naszego partnera jest idealnym miejscem dla każdego, kto ceni aktywność oraz zdrowie. Kaliski Park Wodny znalazł się na liście najbardziej rozpoznawalnych ośrodków rekreacyjnych w regionie. Wyjątkowość tego miejsca, uwydatnia bogata gama usług oraz przystępne ceny.

Kaliski aquapark to blisko cztery hektary udanej zabawy i niezapomnianych przeżyć. Atrakcje zostały zaplanowane z myślą o użytkownikach w każdym wieku. Sam budynek główny to ponad 9 tysięcy m2 powierzchni, zlokalizowanej na trzech kondygnacjach naziemnych. Na parterze znajduje się Centrum Zdrowia i Urody, sklep oraz serce basenu, czyli pomieszczenia technologiczne, w których jest przeprowadzane uzdatnianie i podgrzewanie wody. Pierwsze piętro to przede wszystkim główna hala basenowa wraz z Saunarium, szatniami i kasami, a także Klub Fitness. Na drugim piętrze mieści się natomiast kręgielnia z barem oraz rodzinny park rozrywki “Kids Club Park”. W skład centrum rekreacyjnego, wchodzi także lodowisko, znajdujące się przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24. Obiekt stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji, zabiegów fizjoterapeutycznych oraz usług kosmetycznych.

W ramach kompleksu powstały także plac zabaw dla dzieci, boiska sportowe (do koszykówki z poliuretanu i piaszczyste do piłki plażowej nożnej oraz siatkowej), a także parking na 179 samochodów osobowych i 7 autobusów. Dbając o integrację osób niepełnosprawnych, zainstalowano również szereg udogodnień, likwidując bariery komunikacyjne, a tym samym dając możliwość dostępu do każdego pomieszczenia i oferowanych usług na różnych kondygnacjach.

http://park-wodny.kalisz.pl/