Bezpłatne treningi tenisowe dla najmłodszych!

Sekcja Tenisa Kaliskiego Klubu Sportowego wchodzi w nowy etap rozwoju. Klub znalazł się w gronie ośrodków tenisowych objętych Narodowym Programem Upowszechniania Tenisa. Jest to program Polskiego Związku Tenisowego, finansowany ze środków Ministerstwa Sportu, dedykowany najaktywniejszym klubom, które rozpowszechniają tenis wśród najmłodszych.

Objęcie Narodowym Programem Upowszechniania Tenisa wiąże się z szeregiem korzyści. Jedną z najważniejszych jest możliwość zapewnienia BEZPŁATNYCH zajęć tenisowych wybranej grupie dzieci z roczników 2011 oraz 2012. Te bezpłatne zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu (po 60 minut), a rozpoczną się już w kwietniu!

W celu wyłonienia grupy dzieci, która zostanie objęta programem bezpłatnych treningów, Sekcja Tenisa Kaliskiego Klubu Sportowego zaprasza wszystkich zainteresowanych na testy sprawnościowe, które odbędą się 27 marca (wtorek), o godzinie 17, na hali tenisowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (ul. Poznańska 201-205). Oczywiście dzieci, które nie zostaną zakwalifikowane do programu, będą mogły zacząć zajęcia w innych grupach treningowych. Więcej informacji na temat całego przedsięwzięcia można uzyskać od koordynatora Programu w naszym klubie, Grzegorza Kulawinka (nr tel.: 609 446 585). Szczegóły zostaną też przedstawione rodzicom w trakcie testów (przypominamy – wtorek, 27 marca, godzina 17, hala PWSZ przy ul. Poznańskiej!).