Bogata oferta edukacyjna w Cosinusie

Marzysz o tym, aby być specjalistą w konkretnej dziedzinie? Chcesz zdać dobrze maturę? Cosinus w Kaliszu umożliwia zdobycie zawodu, doświadczenia oraz gwarancję najlepszych wyników w nauce. Bezpłatna szkoła przygotowuje do matury w komfortowych warunkach, a kierunki szkoły policealnej, które oferuje są często oblegane na rynku w Polsce, jak i również zagranicą. Są to między innymi: technik rachunkowości, BHP, administracji, usług kosmetycznych, informatyk oraz kierunki medyczne takie jak: technik masażysta i opiekun medyczny.

Szkoła działa w trybie zaocznym, zajęcia odbywają co dwa tygodnie – w sobotę i w niedzielę. Ilość i poziom materiału na zajęciach jest dopasowany do wymagań maturalnych oraz egzaminów zawodowych.

Cosinus oferuje następujące kierunki:
– Liceum Ogólnokształcące
– Szkoły jednoroczne,
– Szkoły policealne,
– Kursy zawodowe i maturalne.

Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych. Decydując się na naukę otrzymamy bez dodatkowych kosztów zaświadczenia do ZUS-u, KRUS-u czy MOPS-u. Wszystkie placówki posiadają uprawnienia placówek publicznych, więc naukę na kierunkach 2-letnich mamy za darmo, legitymacje, które uprawniają do zniżek, a także świadectwo ukończenia szkoły, w tym świadectwo maturalne otrzymamy na druku i wzorze z Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej trwa ostatni już nabór do 2/3-letniego Liceum Ogólnokształcącego. Od września 2019 nauka będzie trwała 4 lata! 12 miesięcy to długi okres czasu, który można wykorzystać u nowego pracodawcy na zdobywaniu bezcennego doświadczenia zawodowego.

Pamiętaj! Dobrze zdany egzamin maturalny otworzy Ci drzwi do wymarzonych studiów, a konkretny zawód – dobrą pracę lub możliwość otworzenia własnej działalności.

Nie zwlekaj! Weź przyszłość w swoje ręce i zapisz się już dzisiaj tu:
Bezpłatne szkoły dla Dorosłych COSINUS
Ul. Majkowska 11, 62-800 Kalisz
Tel.: (62)767 13 51
E-mail: kalisz@cosinus.pl