Cenny remis Orlika

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Orlików E1, w którym KKS Kalisz podejmował AP Reiss Jarocin. Bramkę dla kaliskiej drużyny zdobył Szymon Piotrowski

Cenny remis z AP Reiss Jarocin zanotowali podopieczni Dariusza Smolarka w I lidze okręgowej Orlików. Młodzi kaliszanie zagrali z jednym z najlepszych zespołów w naszym regionie. W 12 minucie celnym strzałem popisał się Szymon Piotrowski. Pięć minut później zawodnicy z Jarocina doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie kaliszanie przeważali na boisku, ale żadnej z drużyn nie udało się zdobyć kolejnego gola.

-Chłopacy zagrali dobre spotkanie, było widać zaangażowanie, którego brakowało w poprzednich spotkaniach. Mam nadzieje, że po wywalczeniu tego cennego remisu z tak dobrym zespołem, jakim jest drużyna z Jarocina, moi podopieczni uwierzą w swoje umiejętności. Teraz przed nami kolejny tydzień ciężkiej pracy i kolejne ligowe mecze ligowe – powiedział po spotkaniu trener młodych kakaesiaków

Orlik E1, I liga okręgowa – 9.10.2020, godz. 18:00

KKS Kalisz – AP Reiss Jarocin 1:1 (1:1)

Bramki KKS: Szymon Piotrowski
KKS 1925 Kalisz: Igor Kaftanowicz, Antoni Jazurek, Szymon Piotrowski, Igor Żyżniewski, Aleksander Mrówczyński, Ksawery Dwornikowski, Mikołaj Łyskawka, Tomasz Filipiak, Wojciech Makowski, Wojciech Guzowski