Chłopcy z rocznika 2010 po turniejach w Zbiersku i Liskowie

Na dwóch turniejach w ostatnim czasie rywalizowali nasi młodzi piłkarze z rocznika 2010. Podopieczni trenera Bartosza Rosy zajęli czwarte miejsce w Zbiersku i drugie w Liskowie.

Kaliszanie jak burza przebrnęli przez fazę grupową turniej w Zbiersku, gdzie pokonali kolejno CKS Zbiersk, Kasztelanię Brudzew i Pogoń Nowe Skalmierzyce. W półfinale niebiesko-biało-zieloni musieli uznać wyższość Zjednoczonych Rychwał, a w meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się młodzi piłkarze z Nowych Skalmierzyc.

Zdecydowanie lepsze nastroje panowały po turnieju, który odbył się w Liskowie. Kakaesiacy doznali jednej porażki, zanotowali trzy remisy i odnieśli cztery zwycięstwa plasując się finalnie na drugiej pozycji.

***

Turniej halowy w Zbiersku
KKS Kalisz – CKS II Zbiersk 1:0
KKS Kalisz – Kasztelania Brudzew 2:0
KKS Kalisz – Pogoń II Nowe Skalmierzyce 3:0

Półfinał
KKS Kalisz – Zjednoczeni Rychwał 0:2

Mecz o trzecie miejsce
KKS Kalisz – Pogoń II Nowe Skalmierzyce 1:2

KKS Kalisz: Filip Wozniakowski, Filip Janowska, Wojtek Guzowski, Tomasz Baran, Tomasz Harris, Filip Olszyna, Maciej Ptak, Michał Jarek.

***

Turniej halowy w Liskowie
KKS Kalisz – Andrespolia II Wiśniowa Góra 2:0
KKS Kalisz – Centra Ostrów Wielkopolski 3:0
KKS Kalisz – Orlik Kraszewice 2:0
KKS Kalisz – Zieloni Koźminek 4:0
KKS Kalisz – DAP Kielce 2:2
KKS Kalisz – Maraton Czajków 1:2
KKS Kalisz – Olimpic Wrocław 0:0
KKS Kalisz – Andrespolia Wiśniowa Góra 0:0

KKS Kalisz: Kuba Dolata, Igor Kaftanowicz, Igor Żyżniewski, Szymon Piotrowski, Dawid Mutke, Antoni Jazurek, Wojciech Makowski, Aleksander Mrówczynski, Oskar Hankowski