Ćwierćfinał Biedermanna

Aż pięciu zawodników związanych z Sekcją Tenisa Kaliskiego Klubu Sportowego wystąpiło w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików na kortach poznańskiego AZS. W rozgrywkach singlowych najdalej zaszedł Mikołaj Biedermann, ulegając dopiero w ćwierćfinale po wyrównanym meczu późniejszemu finaliście, Hugo Kwaśniewskiemu z Akademii Tenisowej Angie Puszczykowo. W pojedynkach wcześniejszej fazy Mikołaj pozostawił w pokonanym polu rozstawionego z numerem czwartym Gabriela Wójcickiego z SKF Szczawno Zdrój i kolegę z naszej drużyny klubowej Alana Budzyńskiego.

Alan w parze z Maksem Krzyżosiak- Michnikowskim odbił sobie singlowe niepowodzenie w grze podwójnej docierając aż do półfinału. Obaj gracze od jakiegoś czasu trenują wspólnie w Kaliszu właśnie grę deblową, pod kątem przyszłorocznych rozgrywek drużynowych. Jak widać szkolenie trener Agaty Sasin już przynosi oczekiwane rezultaty.

W ten weekend w rankingowym graniu reprezentowała nas również Natalia Ignasiak, która zajęła 10 miejsce w WTK Kadetek w Ściegnach koło Karpacza.

Za tydzień możemy spodziewać się występów naszych skrzatek przygotowujących się do startu przed własną publicznością na organizowanym przez nasz klub WTK Dziewcząt do lat 12, który odbędzie się 24-25 listopada na Hali PWSZ. Trzymamy kciuki za dobrą grę i zapraszamy do kibicowania.