Dołącz do klubowej redakcji!

Czy potrafisz redagować opisy z klubowych wydarzeń sportowych, a może posiadasz także inne umiejętności przydatne w tworzeniu serwisu internetowego? Czy chciałbyś poznać tajniki prowadzenia social mediów?

Kaliski Klub Sportowy 1925 Kalisz poszukuje osób do redakcji klubowej, która zajmuje się prowadzeniem oficjalnego portalu kkskalisz.com.pl, kanału YouTube KKS TV, a także profilów w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter oraz Instagram). Doświadczenie, wiek oraz płeć nie są ważne – liczy się chęć i pasja do futbolu oraz dziennikarstwa. Redakcja jest otwarta na nowe twarze, młodych i starszych współpracowników, dzięki którym możliwe będzie tworzenie szybkiej oraz rzetelnej treści. W trakcie wielu lat działalności w internecie, zawsze dążyliśmy do jak najlepszego przekazu najświeższych informacji o najpopularniejszym Kaliskim Klubie Sportowym.

Dołączając do naszej redakcji, będziesz miał/miała znakomitą okazję do:
– doskonalenia i sprawdzenia praktycznej strony swego warsztatu dziennikarskiego lub informatycznego,
– praktycznej nauki wszelkiego rodzaju aplikacji oraz narzędzi,
– kontaktów z piłkarzami oraz działaczami,
– zaistnienia w sportowym światku dziennikarskim.

Nie zwlekaj! Prześlij nam kilka słów o sobie (imię, wiek, planowana rola w serwisie) wraz z adresem e-mail. W krótkim terminie postaramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie, przybliżając szczegóły działalności w naszym klubie!

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kkskalisz.com.pl.

Do zobaczenia!