Domino’s Pizza gra z KKS-em

Z przyjemnością informujemy, że naszym partnerem do końca sezonu 2019/2020 została pizzeria Domino’s Pizza, mająca swoją siedzibę w Kaliszu w Centrum Handlowym Mini Park usytuowanym przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 42a. To trzecia kampania z rzędu, kiedy to Domino’s Pizza wspiera Kaliski Klub Sportowy

Współpraca na linii KKS Kalisz – Domino’s Pizza rozpoczęła się w 2017 i z każdym kolejnym sezonem jest przedłużana. – Dokładamy wszelkich starań, aby nasza pizza cieszyła doskonałym smakiem. Szanujemy pizzę – używamy tylko najlepszych składników od sprawdzonych dostawców. Pizza nigdy nam się nie nudzi – chętnie eksperymentujemy, przygotowujemy specjalne i okazjonalne serie smaków. – można przeczytać na oficjalnej stronie Domino’s Pizza.

Domino’s Pizza może pochwalić się również bardzo szybką dostawą, bez względu na porę dnia – Gorącą pizzę dowozimy w ciągu 30 minut, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa naszych kierowców. Korzystamy ze specjalnego systemu utrzymywania temperatury “Domino’s Heat Wave”, dzięki czemu nasza pizza smakuje tak samo pysznie w lokalu, jak i w domu.

Domino’s Pizza to również wieloletnia tradycja, a jej efektów można zasmakować w wielu zakątkach świata. – Wiemy, jak powinna smakować najlepsza pizza – przygotowujemy ją już od ponad 50 lat, sprzedając na całym świecie ponad 1.000.000 pizz dziennie. Wielokrotnie otrzymywaliśmy tytuł “Pizza Chain of the Year” nadawany przez “Pizza Today”, wiodący magazyn poświęcony branży producentów i dostawców pizzy.

Zachęcamy zatem do odwiedzenia pizzeri w Galerii Handlowej Mini Park, oraz strony internetowej, gdzie można złożyć zamówienie online pod adresem www.dominospizza.pl.