Domowe spotkania KKS-u Kalisz za darmo w KKS TV!

W związku ze zwiększeniem obostrzeń panujących w strefie żółtej oraz czerwonej, wynikających z obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce, wszystkie wydarzenia sportowe, od 17 października, odbywać się będą bez udziału publiczności. Z tego powodu, Zarząd Kaliskiego Klubu Sportowego podjął decyzję o bezpłatnym udostępnianiu transmisji ze spotkań domowych pierwszej oraz drugiej drużyny, w ramach rozgrywek 2. ligi oraz wielkopolskiej PROEKO IV ligi. Mecze będzie można zobaczyć na oficjalnym, klubowym kanale KKS TV na YouTube – https://www.youtube.com/kaliskikks.

Na najbliższe spotkanie zapraszamy już w niedzielę 18 października, o godzinie 11:00. Rezerwy KKS-u Kalisz, na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki 2, podejmą drugą drużynę Warty Poznań, w ramach rywalizacji 13. kolejki wielkopolskiej PROEKO IV ligi. Następnie, w KKS TV, pokażemy pojedynek 10. kolejki sezonu 2020/2021 2. ligi. “Trójkolorowi”, 24 października o godzinie 18:00, zmierzą się ze Stalą Rzeszów.

Wszystkie transmisje dostępne będą na oficjalnym, klubowym kanale YouTube KKS TV. Już teraz zapraszamy do pozostawienia subskrypcji – https://www.youtube.com/kaliskikks.