Dwie różne połowy. Bez punktów w 34. kolejce

Kakaesiacy ulegli na wyjeździe ekipie Iskry Szydłowo 1:3, w pojedynku 34. kolejki wielkopolskiej ARTBUD IV ligi. W 33. minucie rezultat spotkania otworzył Wojciech Maroszek i z jednobramkową przewagą podopieczni Piotra Morawskiego zakończyli pierwszą połowę. Po przerwie obraz meczu uległ zmianie. Gospodarze zdecydowanie częściej byli w ofensywie, co pozwoliło odrobić stratę w 54. minucie. Iskra, po golach z 75. oraz 86. minuty, zapewniła sobie komplet punktów w starciu z Dumą Kalisza.

Bramki:

Wypowiedź trenera Piotra Morawskiego po meczu:

***
34. kolejka sezonu 2021/2022 wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, 04.06.2022, godz. 10:00, Stadion Miejski w Szydłowie, ul. Sportowa 1
Iskra Szydłowo – KKS Kalisz II 3:1 (0:1)
Bramka KKS: 0:1 Wojciech Maroszek 33. min.

KKS Kalisz II: Mateusz Baran (BR) – Kacper Dudek, Kamil Weber (69. min Krzysztof Idźczak), Michał Ozdowski (74. min Michał Bliźniak), Wojciech Maroszek, Szymon Bora, Wiktor Staszak, Maurycy Przybył (58. min Szymon Sałata), Wiktor Bury (65. min Dawid Głowacki), Maksymilian Kaczmarek, Jakub Zachara.