Dziękujemy za wszystko!

Pani Sabina Sobańska, dobrze znana wszystkim kaliskim działaczom sportowym urzędniczka, a także wierny przyjaciel i kibic “Trójkolorowych”, przechodzi na emeryturę. Po ponad dwudziestopięcioletniej pracy na rzecz kaliskiego magistratu, Pani Sabina została oficjalnie i uroczyście pożegnana przez prezydenta Krystiana Kinastowskiego.

Sabina Sobańska, swoją karierę zawodową związaną z Urzędem Miasta Kalisza, rozpoczęła w 1994 roku. Łącznie przepracowała aż 42 lata, wcześniej także w urzędzie wojewódzkim. Ostatnio, Pani Sabina była pracownikiem Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki, z którym ściśle współpracuje klub KKS Kalisz. Przez cały okres obecności w kaliskim urzędzie, Sabina Sobańska pracowała łącznie z pięcioma włodarzami miasta, zaczynając za kadencji prezydenta Wojciecha Bachora.

Podziękowania za wieloletnią współpracę, kieruje także zarząd Dumy Kalisza. – W imieniu naszego klubu, bardzo chciałbym podziękować Pani Sabinie Sobańskiej za wszystko co dla nas zrobiła. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie i wiedzę Pani Sabiny. Bez takiej pomocy, trudno byłoby prowadzić klub, w zakresie formalnej współpracy z Urzędem Miasta Kalisza. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! – powiedział prezes Kaliskiego Klubu Sportowego 1925 Kalisz, Robert Trzęsała, który wręczył Pani Sabinie pamiątkowy, niebiesko-biało-zielony szalik.