EKO gra z KKS-em Kalisz

Miło nam poinformować, że jedna z najnowocześniejszych w Wielkopolsce firm zajmujących się m.in. odbiorem odpadów komunalnych, Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO zostało partnerem Dumy Kalisza! Umowę współpracy podpisali Dyrektor Generalny EKO Sławomir Rudowicz oraz Prezes Zarządu Kaliskiego Klubu Sportowego Andrzej Machlański.

W maju 1992 roku wspólnicy Sławomir Rudowicz i Jerzy Rudowicz zarejestrowali Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO S.C.. Już w październiku tego samego roku na ulice Kalisza wyjechały pierwsze specjalistyczne samochody, w charakterystycznych niebiesko-żółtych barwach, a na osiedlach mieszkaniowych pojawiły się pojemniki, kosze i kontenery z firmowym logo.
W okresie swojej długoletniej działalności Przedsiębiorstwo EKO, dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, stało się jedną z najnowocześniejszych w Wielkopolsce firm zajmujących się odbiorem odpadów komunalnych, zagospodarowaniem odpadów segregowanych, mechanicznym zamiataniem terenów odkrytych (parkingi, pasy jezdne, ulice) jak i krytych (hale, kryte parkingi), odśnieżaniem, utrzymaniem zieleni, asenizacją oraz usługami transportowymi.

EKO, obsługując swoich klientów, spełnia niebagatelną funkcję podnosząc współodpowiedzialność za ich bezpieczeństwo sanitarne. Wiedząc, że zasoby przyrody nie są dane raz na zawsze, firma EKO kładzie duży nacisk na ekologię, która w działalności firmy nie jest pustym hasłem, lecz miarą kultury i świadomości współistnienia.