Elephant Security kolejny rok z KKS-em!

Z przyjemnością informujemy, że kolejny rok sponsorem Kaliskiego Klubu Sportowego będzie firma Elephant Security Sp. z o.o. Umowę, która obowiązywać będzie do końca sezonu 2019/2020 parafowali z ramienia Klubu Robert Trzęsała oraz Członek Zarządu Grupy Kapitałowej Panel Serwis Sp. z o.o. p. Adam Ryżyński.

Firma Elephant Security Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie usług fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia. Stworzyła ona system ochrony mienia dostosowany do potrzeb poszczególnych branż Klientów. Powstał on na bazie doświadczeń wyniesionych z realizacji różnorodnych zadań w poszczególnych sektorach rynku. Gwarantuje on niezbędny komfort pracy oraz przyjemność przebywania w miłym i bezpiecznych otoczeniu. Firma specjalizuje się w ochronie: galerii handlowych, biurowców, szpitali, magazynów logistycznych, placów budowy, obiektów przemysłowych oraz imprez o charakterze rekreacyjnym i imprez masowych.

– Współpraca między naszym klubem a firmą Elephant Security od samego początku wyglądała wzorcowo, dlatego cieszymy, że właściciele spółki zdecydowali się pozostać w gronie sponsorów Kaliskiego Klubu Sportowego. To pokazuje, że ludzie widzą ambitne plany działaczy i właścicieli klubu dzięki czemu sami czynnie włączają się w walkę o drugą ligę – powiedział tuż po podpisaniu nowej umowy prezes zarządu KKS-u Kalisz Robert Trzęsała.

Zachęcamy do korzystania z usług naszego nowego sponsora!