Festiwal goli w starciu z Akademią Piłkarską Ostrzeszów

Festiwal goli oglądali kibice, którzy wybrali się na pierwszy w tym sezonie mecz naszych Orlików Starszych. Podopieczni Mikołaja Szymczaka przegrali z Akademią Piłkarską Ostrzeszów 5:13.

Niestety chłopcy słabo weszli w mecz i w pierwszych minutach szybko stracili 3 bramki co pozwoliło przeciwnikowi na “ustawienie sobie” meczu. – powiedział zaraz po meczu szkoleniowiec chłopców z rocznika 2009.

Na listę strzelców KKS-u Kalisz trzykrotnie wpisał się Michał Gołembski, a po jednym trafieniu dołożyli Antoni Krzeszkiewicz i Filip Kaletka.

– Z minuty na minutę zespół rozkręcał się i gra wyglądała coraz lepiej. Cieszy to, że większość zawodników stara się podejmować ryzyko i grać ‘1 na 1’ w każdym miejscu na boisku. Po kilku świetnych rajdach, gdzie chłopcy mijali 2-3 zawodników brakowało uderzenia do bramki. Warto zaznaczyć, że przeciwnicy to bardzo ciekawa drużyna, która pokazała sporo jakości i odważnej gry. Przed nami dużo pracy w zakresie ciągłego doskonalenie i podwyższania umiejętności indywidualnych chłopców oraz rozumienia gry. – zakończył Mikołaj Szymczak.

W następnym spotkaniu młodzi Kakaesiacy zagrają z Jarotą Jarocin. To spotkanie odbędzie się w poniedziałek 16 września o godzinie 18:30.

***

I liga okręgowa E1, 07.09.2019, godz. 14:00
KKS Kalisz – Akademia Piłkarska Ostrzeszów 5:13 (1:4)
0:1 Alan Szmaj 2. min, 0:2 Alan Szmaj 10. min, 0:3 Alan Szmaj 11. min, 1:3 Antoni Krzeszkiewicz 21. min, 1:4 Michał Wojczak 25. min, 1:5 Alan Szmaj 31. min, 1:6 Oskar Mielcarek 33. min 1:7 Filip Lipiński 35. min, 1:8 Franciszek Madej 36. min, 1:9 Franciszek Madej 38. min, 1:10 Filip Lipiński 40. min, 1:11 Oskar Mielcarek 42. min, 2:11 Michał Gołembski 43. min, 2:12 Filip Lipiński 45. min, 2:13 Maciej Księżak 46. min, 3:13 Michał Gołembski 47. min, 4:13 Michał Gołembski 47. min, 5:13 Filip Kaletka 49. min

KKS Kalisz: Jakub Stamirowski – Filip Jurczak, Maksymilian Gładysz, Paweł Siciarek, Alan Keler, Adam Banasik, Antoni Krzeszkiewicz oraz Maciej Tomczak, Filip Kaletka, Franciszek Głuchowski, Piotr Nowak, Michał Gołembski