Fitness World gra z KKS-em Kalisz!

Sieć wygodnych, nowoczesnych i znakomicie wyposażonych klubów Fitness World, posiadająca swoją placówkę w Galerii Tęcza przy ul. 3 Maja 1 w Kaliszu, została partnerem technicznym Dumy Kalisza. W obiektach Fitness World, który zdobył tytuł najlepszego klubu fitness według raportu OC&C Fundex 2019, swoje jednostki treningowe realizują piłkarze KKS-u Kalisz.

W Polsce, pierwszy klub Fitness World został otwarty w 2014 roku we Wrocławiu – tuż po przejęciu sieci klubów Condizione Fitness. Przeniesiona wprost ze Skandynawii koncepcja Fitness World okazała się strzałem w dziesiątkę. Klubowiczom spodobał się zaproponowany model – swoboda wyboru, pełna dostępność 24/7 i konkurencyjne ceny. Dziś Fitness World w Polsce to 15 klubów zlokalizowanych w dużych miastach w południowej części kraju, znakomicie wyposażonych m.in. w światowej klasy sprzęt marki Life Fitness.

– Od wejścia do klubu widać salę funkcjonalną wyposażoną w TRX , liny, worek bokserski i kettlebell . Sala cardio o powierzchni 300m2, w której znajdziesz 16 bieżni, 8 orbitreków oraz obwód stacyjny. Mamy nowoczesną salę fitness w której najlepsi instruktorzy Kalisza prowadzą zajęcia. Sala wolnych ciężarów to 13 ławeczek oraz zestaw hantli i dużo różnorodnego sprzętu. Obiekt z klimatyzacją. Posiadamy także klub malucha z opieką do dzieci oraz bezpłatny parking w Galerii. – mówi Paula Chorąziak, manager Fitness World w Kaliszu.