Grali w Wielki Czwartek

W Wielki Czwartek swoje mecze rozegrały ekipy Trampkarzy, Juniorów Młodszych i Orlików. Zobaczcie jak spisali Młodzi Kakaesiacy w starciach z Polonią Środa Wielkopolska, Ostrovią Ostrów Wielkopolski, Raszkowianką Raszków i Akademią Talentów Ostrzeszów.

***

I liga wojewódzka C1, 18.04.2019, godz. 14:30
KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska 0:1 (0:1)
0:1 Wojciech Pinczak 7. min

KKS Kalisz: Wojciech Kubiński – Piotr Krzyżaniak, Nikodem Olszewski, Adam Zadka, Kacper Jabłoński, Patryk Rosiński, Simone Pica, Mikołaj Wyborny, Marcel Grala, Emil Kowalski, Hubert Lisiak oraz Tomasz Trzęsała, Igor Bosnjak, Adam Stein, Martin Ratajczyk, Alex Lebioda, Kacper Paluszczak

***

I liga wojewódzka C2, 18.04.2019, godz. 10:00
KKS Kalisz – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2:5 (1:3)
0:1 Tobiasz Bizan 2. min, 0:2Tobiasz Bizan 4. min, 1:2 Jakub Biś 17. min, 1:3 Wiktor Kleczewski (s.) 35. min, 1:4 Hubert Jurasik 47. min, 1:5 Mateusz Anioł 80. min, 2:5 Michał Ozdowski 80. min

KKS Kalisz: Dawid Ciesielski – Filip Żurawski, Jan Knapik, Wiktor Dembny, Wiktor Kleczewski, Kacper Filipowicz, Piotr Osman, Jakub Biś, Wikoria Ozimek, Mateusz Wałęsa, Michał Ozdowski oraz Piotr Pawlaczyk, Jan Kobyłka, Maksymilian Dal Canton, Maciej Egiert, Bernard Goździewicz, Michał Janiszewski, Aleksy Lachowicz

***

I liga wojewódzka C2, 18.04.2019, godz. 12:00
KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska 5:1 (2:0)
1:0 Kamil Zakrzewski 18. min, 2:0 Adrian Przyjazny 41. min, 2:1 Witold Moroz 48. min, 3:1 Kamil Zakrzewski 51. min, 4:1 Jakub Konopa 66. min, 5:1 Jakub Konopa 73. min

KKS Kalisz: Filip Szwedziak – Mateusz Molek, Igor Koniusz, Szymon Cieślak, Jakub Konopa (90. Filip Ozimek), Adrian Przyjazny, Szymon Wojtaszek (46. Mateusz Kościelak), Kamil Przysiecki (78. Artur Nastawski), Kamil Zakrzewski (75. Kacper Hankowski), Eliasz Kasołka (81. Alex Lebioda), Szymon Sałata

***

I liga okręgowa E2, 18.04.2019, godz. 17:00
KKS Kalisz – Akademia Talentów Ostrzeszów 7:2 (3:2)
Bramki dla KKS-u: Filip Kaletka (2), Filip Jurczak, Maksymilian Gładysz, Antoni Krzeszkiewicz, Alan Kowalski, Franciszek Głuchowski

KKS Kalisz: Jakub Stamirowski – Antoni Krzeszkiewicz, Paweł Siciarek, Adam Banasik, Filip Kaletka, Franciszek Głuchowski, Maksymilian Gładysz oraz Filip Jurczak, Alan Kowalski, Maciej Tomczak

***
I liga okręgowa E1, 18.04.2019, godz. 17:00
Raszkowianka Raszków – KKS Kalisz 2:5 (2:3)
1:0 Jan Kaźmierczak 7. min, 1:1 Aleksander Gajzler 10. min, 2:1 Jan Kaźmierczak 14. min, 2:2 Jakub Ligocki 21. min, 2:3 Jakub Ligocki 22. min, 2:4 Jakub Ligocki 42. min, 2:5 Bartosz Juszczak 43. min

KKS Kalisz: Igor Sławiński – Michał Szejner, Aleksander Gajzler, Dawid Pietrzycki, Alan Sagan, Jakub Ligocki, Bartosz Juszczak oraz Gracjan Andrzejak, Bartosz Warszewski