Porażka na koniec rundy

Z bagażem dziewięciu goli wrócili z Jarocina Młodzicy Młodsi. W sobotę Kakaesiacy przegrali z miejscowym Antonio aż 9:2.

Spotkanie nie mogło lepiej ułożyć się dla miejscowych, którzy już po trzech minutach prowadzili 2:0. Pierwszego gola podopieczni Jakuba Szczepaniaka zdobyli dopiero w 31. minucie, kiedy młodzi piłkarze z Jarocina prowadzili już 5:0. Ostatecznie kaliszanie przegrali aż 9:2 a drugie trafienie dla niebiesko-biało-zielonych zaliczył Michał Nowacki.

Po rundzie jesiennej zespół Młodzików Młodszych zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli tracąc do Calisii Kalisz 8 punktów.

***

4. kolejka Okręgowej 1 Ligi Młodzików Młodszych, 20.10.2018, godz. 11:00
Antonio Jarocin – KKS Kalisz 9:2
1:0 Filip Szczepaniak 2. min, 2:0 Igor Ignaszak 3. min, 3:0 Igor Olejniczak 14. min, 4:0 Igor Ignaszak 19. min, 4:1 Filip Szczepaniak 28. min, 5:1 Jakub Skoczek 31. min, 6:1 Igor Olejniczak 33. min, 7:1 Igor Olejniczak 48. min, 7:2 Michał Nowacki 50. min, 8:2 Igor Politowicz 51. min, 9:2 Igor Politowicz 55. min

KKS Kalisz: Jakub Fijałkowski – Martin Borkowski, Szymon Kaczmarek, Nikodem Krótkiewicz, Igor Michalak, Michał Nowacki, Szymon Przegenda, Jakub Skoczek, Konrad Stefaniak oraz Bartosz Marciniak, Adam Szóstak, Jakub Grzegorski, Kacper Jeżak, Jakub PAwlaczyk, Marcel Skrzypiński