Porażka z Krobianką

Dwie minuty dekoncentracji kosztowały naszych juniorów starszych komplet punktów. W niedzielę podopieczni Adriana Wawrzyniaka przegrali z Krobianką Krobia 0:2.

Losy pojedynku rozstrzygnęły się w końcowych fragmentach pierwszej połowy. Najpierw w 40. minucie Krzysztofa Łysiaka pokonał Wiktor Dudka, natomiast po 180 sekundach trafił Robert Maleszka. W drugiej odsłonie niebiesko-biało-zieloni mieli swoje okazje do zdobycia choćby honorowego gola, jednak ich skuteczność tego dnia pozostawiała wiele do życzenia.

Do zakończenia rundy jesiennej pozostały Kakaesiakom dwa domowe spotkania. W najbliższą sobotę zmierzą się z Polonią Leszno, natomiast za tydzień ugoszczą Górnika Konin.