Publiczne Przedszkole nr 12 im. Koszałka Opałka w Kaliszu gościło Kakaesiaków

Nasi piłkarze odwiedzili dziś Publiczne Przedszkole nr 12 im. Koszałka Opałka w Kaliszu. Z maluchami spotkali się Patryk Kieliba i Hubert Antkowiak.

Nasi seniorzy niejednokrotnie już udowodnili, że znakomicie czują się w towarzystwie przedszkolaków. Podobnie było też dzisiaj, w placówce przy ul. Bankowej. Po krótkiej rozmowie z reprezentantami naszego Klubu maluchy wzięły udział w zajęciach ruchowych. Nie zabrakło popularnego berka, slalomów czy strzałów na bramkę, co ewidentnie sprawiło dzieciakom największą frajdę.

– Kolejny raz widać, że nasze wizyty stanowią dla dzieciaków nie lada atrakcję. Ich chęci i zapał do pracy są ogromne, dlatego mamy nadzieję, że niebawem zasilą szeregi młodzieżowych grup naszego klubu – powiedział Patryk Kieliba.

Na zakończenie wszyscy mali uczestnicy spotkania otrzymali bilety na hitowe starcie z Radunią Stężyca, naklejki klubowe oraz suszone owoce od firmy Paula Crispy Natural.