WF z KKS-em w Szkole Podstawowej nr 16

Szkoła Podstawowa nr 16 była kolejną kaliską placówką oświatową, w której lekcję wychowania fizycznego poprowadzili piłkarze KKS-u. Uczniowie tej właśnie szkoły będą w sobotę wspierać naszych zawodników podczas najważniejszego meczu rundy jesiennej.

Kolejna odsłona akcji „WF z KKS-em” odbyła się w czwartek w hali sportowej przy ul. Teatralnej. Na spotkanie z uczniami, jeszcze przed codziennym treningiem, udali się tym razem Robert Tunkiewicz i Kamil Kosut, którzy w ramach realizowanej przez klub akcji poprowadzili zajęcia z uczniami klas siódmych i ósmych kaliskiej „szesnastki”.

Była profesjonalna rozgrzewka, stacje oraz mecz piłkarski. W podziękowaniu za wspólny trening uczniowie SP 16 będą dopingować piłkarzy podczas sobotniego spotkania na szczycie trzeciej ligi pomiędzy KKS-em, a Radunią Stężyca. Zawodnicy przekazali uczniom bilety, które umożliwią im liczne stawienie się na Stadionie Miejskim.

W sobotę o godz. 17:00 KKS rozegra najważniejszy tej jesieni mecz. Rywalem kaliszan będzie obecny lider – Radunia Stężyca. W Sektorze Rodzinnym nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, dlatego na mecz zapraszamy całe rodziny!