Jacek Paczkowski trenerem Juniorów Młodszych

Od poniedziałku trenerem występujących w lidze Wielkopolskiej Juniorów Młodszych został Jacek Paczkowski. Zastąpił on na tym stanowisku Adriana Dąbrowskiego, który od wiosny będzie asystentem Dariusza Marca w pierwszym zespole.

Jacek Paczkowski jako zawodnik miał bardzo bogatą karierę. Bronił  barw m.in. Lecha Poznań, Zagłębia Sosnowiec, Podbeskidzia Bielsko-Biała czy Floty Świnoujście. Po przyjeździe do najstarszego miasta Polski występował w Calisii skąd trafił na Wał Matejki. W barwach KKS-u pod okiem trenera Krzysztofa Pawlaka wywalczył awans do III ligi oraz zdobył Okręgowy i Wojewódzki Puchar Polski. Następnie grał w LKS-ie Gołuchów, Zielonych Koźminek i Victorii Skarszew. Po trzech latach ponownie trafił do KKS-u, tym razem w roli szkoleniowca.

– Wszyscy wierzymy, że olbrzymie doświadczenie jakie przez lata swojej kariery nabył Jacek zostanie w odpowiedni sposób przekazane naszym młodym piłkarzom. Wszyscy pamiętamy jaki wkład w awans i zdobycie pucharów włożył Jacek i mam nadzieję, że podobne sukcesy – już jako trener, będzie święcił z naszymi juniorami – powiedział prezes zarządu KKS-u, Robert Trzęsała.

Witamy ponownie na pokładzie!