Jump Planet sponsorem KKS-u Kalisz!

Grono sponsorów Kaliskiego Klubu Sportowego powiększa się! Od dziś, wraz z “Trójkolorowymi” gra nowoczesny i wizjonerski park trampolin Jump Planet, a także  profesjonalny, nowoczesny oraz znakomicie wyposażony klub fitness, Jump Planet Gym. Umowę sponsorską parafowali Prezes Zarządu Jump Planet Bartosz Śledziński oraz włodarz Dumy Kalisza, Robert Trzęsała.

Jump Planet to park trampolin, w którym każdy odnajdzie interesujące go atrakcje. Miejsce to gwarantuje ciekawe i prozdrowotne możliwości spędzenia czasu wolnego, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Goście mogą korzystać z ponad 1000 m² powierzchni trampolin i wyposażenia, którym mogą poszczycić najbardziej innowacyjne parki w Europie.

Jump Planet posiada:
– ponad 70 trampolin rekreacyjnych i sportowych, tradycyjnych oraz skośnych, dzięki którym zapomnisz o ziemskim przyciąganiu,
– ścieżkę gimnastyczną, przeznaczoną do wykonywania tricków, ćwiczeń i najróżniejszych akrobacji,
– strefę koszykówki, wyposażoną w trzy kosze i ultra miękkie poduchy oraz wyskakane boisko z profesjonalnym parkietem, wzbogaconym o trampoliny, pozwalające bez obaw wykonywać skoki, których nie powstydziłby się zawodnik NBA,
– ogromny basen z miękkimi gąbkami, w którym szaleć mogą dzieci i dorośli,
– ścianka wspinaczkowa, dzięki której poczujesz, że zdobywasz szczyty,
– deski Bounce Board, które umożliwiają wykonywanie niesamowitych trików, jak profesjonalny skater,
– strefę relaksu, gdzie można odpocząć po szaleństwie skakania, uzupełnić płyny lub po prostu obserwować zabawę innych, racząc się przepyszną kawą, herbatą, napojami i bezpłatnie korzystać z Internetu,
– strefę urodzinową, która wprawi w zachwyt każdego jubilata i jego gości.

W Jump Planet pokonasz grawitację!

W kompleksie Jump Planet znajdującym się przy ul. Aleja Wojska Polskiego 6 w Kaliszu, dostępna jest także jedna z największych oraz najnowocześniejszych siłowni w mieście, Jump Planet Gym!

Jump Planet Gym wie, że podjęcie decyzji o rozpoczęciu treningu bywa niezwykle trudne. Jump Planet Gym jest po to, by Wam pomagać i wytyczać prawidłowe szlaki na drodze do sprawności, zdrowia i dobrego samopoczucia. Nadrzędną wartością Jump Planet Gym jest zadowolenie Klienta z osiągnięcia celu treningowego. Jump Planet Gym gwarantuje profesjonalizm oraz sprawdzony system stopniowania trudności i intensywności treningu. Powiedz, jaki jest Twój cel. Wspólnie z Jump Planet Gym wybierzesz odpowiedni trening, który będzie efektywny i bezpieczny.

Jump Planet Gym oferuje klientom możliwość ćwiczeń w komfortowych warunkach, na profesjonalnym sprzęcie z pomocą doświadczonych instruktorów. Siłownia posiada w pełni wyposażoną salę do ćwiczeń siłowych i aerobowych. W oddzielnej sali prowadzony jest szeroki zakres zajęć fitness dla pań. Pomieszczenia posiadają wydajną klimatyzację i wentylację. Warto podkreślić, że w Jump Planet Gym trenują także zawodnicy seniorskiego zespołu KKS-u Kalisz!

W Jump Planet Gym możesz wziąć udział również w zajęciach grupowych, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów.  Dobrą propozycją może być crossfit, czyli trening siłowo-wytrzymałościowy, polegający na wykonywaniu intensywnych, zróżnicowanych ćwiczeń. Zajęcia crossfitu w Jump Planet Gym prowadzone są przez CrossBox Calisia!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Jump Planet oraz Jump Planet Gym!