Kaliski aquapark gra z KKS-em! Sprawdź, co nasz partner szykuje na lato!

Z radością informujemy, że Aquapark Kalisz to kolejny sponsor, który zdecydował się przedłużyć umowę z “Trójkolorowymi”. Co czeka wszystkich, którzy zdecydują się na wizytę w parku wodnym, znajdującym się przy ul. Sportowej 10?

Spośród wielu dostępnych form spędzania wakacyjnych dni, do najprzyjemniejszych należy odpoczynek nad wodą. A jeśli nad wodą, to zdecydowanie w kaliskim Aquaparku. Już w najbliższą sobotę rozpocznie się sezon letni na basenach zewnętrznych.

Zjeżdżalnie przetestowane, służby ratownicze w gotowości, wysoka jakość wody potwierdzona. Czas zaczynać bezpieczne wakacje z Aquaparkiem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa użytkownikom basenów. Z ich pomocą i zaangażowaniem w przestrzeganiu zasad bezpiecznego wypoczynku w wodzie, możemy w pełni realizować te zadania. Cały obiekt został przystosowany do wymagań Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Rozwoju w kwestii przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19. – podkreśla Michał Jackowski, prezes zarządu AQUAPARK KALISZ.

W Kaliskim Parku Wodnym zakończyły się prace przygotowawcze basenów i terenów zewnętrznych. Podczas kilku tygodni intensywnych prac oczyszczono niecki basenów, uruchomiono filtry uzdatniające wodę oraz pompy atrakcji. Wszystkie urządzenia zostały przetestowane i działają bez zarzutów. Zjeżdżalnie zostały sprawdzone przez testerów z serwisu i są już gotowe do wodnej przygody. Woda w nieckach basenowych została wnikliwie przebadana przez akredytowane laboratorium, wyniki potwierdziły wysoką jakość wody w kąpielisku. – Przez całe lato będziemy zachęcać do aktywnego spędzania czasu. Przygotowaliśmy dla naszych Gości, tych młodszych jak i starszych, szereg atrakcji na basenach zewnętrznych i wewnętrznych, związanych z aktywnością fizyczną i oczywiście dobrą zabawą. – dodaje włodarz kaliskiego aquaparku.

Część zewnętrzna będzie czynna w okresie letnim codziennie, od godziny 09:30 do 19:30. Bilety na cały dzień będą kosztować:
– od poniedziałku do piątku 22 zł (normalny) i 17 zł (ulgowy),
– w weekendy 24 zł (normalny) i 19 zł (ulgowy).
W tym roku również będą funkcjonowały bilety popołudniowe.

W najbliższy weekend synoptycy zapowiadają duże ocieplenie. To chyba koniec deszczowych dni, nadchodzi słoneczne lato!