TOMADEX I KEEZA wspierają KKS Winter Cup 2019

Miło nam poinformować, że firma TOMADEX S.C. została sponsorem turnieju KKS Winter Cup 2019 dla rocznika 2007, który już w sobotę odbędzie się w Międzyszkolnej Hali Sportowej przy ul. Długosza.

Tomadex S.C. od 14 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek Europa League oraz Champions League. Od kilku lat jest właścicielem oraz producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy.

Marka KEEZA stworzyła niedawno linię ubrań i akcesoriów sportowych KEEZA FOR ALL. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów firmy. KEEZA FOR ALL to sprzęt sportowy przeznaczony nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale także dla amatorów.

Komplety sportowe, getry, termoaktywna bielizna, kurtki zimowe, torby treningowe i sportowe, plecaki, bidony i wiele innych. KEEZA FOR ALL to KEEZA dla wszystkich.