KKS Kalisz powraca do walki o ligowe punkty. Kolejnym rywalem Wigry Suwałki

Po ubiegłotygodniowej pauzie, podopieczni Ryszarda Wieczorka wracają do zmagań eWinner 2. ligi. Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00, KKS Kalisz zmierzy się na wyjeździe z sąsiadującą w tabeli drużyną Wigier Suwałki. Transmisja meczu na platformie TVCOM.pl (https://cutt.ly/9csg3FS).

“Biało-Niebiescy”, po 23 rozegranych spotkaniach, w tabeli eWinner 2. ligi zajmują 5. miejsce, z dorobkiem 40 punktów na koncie. Przewaga nad Dumą Kalisza wynosi 6 punktów, natomiast do lidera, Górnika Polkowice, drużynie z Suwałk brakuje 11 oczek. Bilans podopiecznych Dawida Szulczka w tej kampanii to 12 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażek. W dotychczasowych zmaganiach, rywale zdobyli 31 bramek, tracąc ich przy tym 23. Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie Wigier Suwałki jest 32-letni Kamil Adamek (9 bramek). W ostatniej kolejce, “Biało-Niebiescy” przegrali na wyjeździe z rezerwami Śląska Wrocław 0:3.

Pierwsze starcie Dumy Kalisza i Wigier Suwałki miało miejsce 30 września ubiegłego roku. W pojedynku 6. kolejki sezonu 2020/2021 eWinner 2. ligi, KKS przegrał na własnym obiekcie 0:3, a wśród gości, hat-tricka ustrzelił wówczas Kamil Adamek. Tak wpadały bramki w tej rywalizacji:

Początek pojedynku Wigry Suwałki – KKS Kalisz już w sobotę 3 kwietnia, o godzinie 18:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach. Transmisja meczu na platformie TVCOM.pl (https://cutt.ly/9csg3FS).