KKS podejmie lidera tabeli. Mecz z Górnikiem Polkowice już jutro!

W 4. kolejce eWinner 2. ligi kakaesiaków czeka potyczka z aktualnym liderem tabeli, Górnikiem Polkowice. Starcie zaplanowane już na najbliższą sobotę zapowiada się bardzo ciekawie, bo rywale dotychczas nie stracili jeszcze punktów ani bramki. Początek pojedynku już jutro o 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Po bilety zapraszamy do Sklepu KKS Kalisz dziś, od 13 do 17. Kasy stadionowe, w dniu meczu, otwarte zostaną od 15:00. Sprzedaż online dostępna jest na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/.

Górnik, który jeszcze w zeszłym sezonie walczył o punkty na zapleczu PKO Ekstraklasy, dobrze rozpoczął nową kampanię. 3 poprzednie pojedynki zakończyły się zwycięstwem “Zielono-Czarnych”, co pozwoliło wskoczyć na pozycję lidera tabeli. Podopieczni 38-letniego szkoleniowca Szymona Szydełki pokonali dotychczas Olimpię Elbląg 1:0, GKS Jastrzębie 2:0 oraz tydzień temu Motor Lublin, także 2:0. Jako jedyna drużyna w zestawieniu, Górnik nie stracił jeszcze bramki, a zdobył ich łącznie 5. 23-letni Egipcjanin, pomocnik Abdallah Hafez jest obecnie najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie z Polkowic (2 gole).

Ostatni raz KKS z “Zielono-Czarnymi” zagrał podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2021/2022. 2 lutego, na wyjeździe, “Trójkolorowi” przegrali 0:1.

Początek meczu 4. kolejki sezonu 2022/2023 eWinner 2. ligi, KKS Kalisz – Górnik Polkowice już jutro o 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Po bilety zapraszamy do Sklepu KKS Kalisz dziś, od 13 do 17. Kasy stadionowe, w dniu meczu, otwarte zostaną od 15:00. Sprzedaż online dostępna jest na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/.

Bramy zostaną otwarte na godzinę przed startem meczu.

Cennik biletów:
– normalny 20 zł,
– ulgowy 10 zł,
– VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom.

Każdy nabywca biletu VIP będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering.

Przypominamy, że podczas każdego drugoligowego pojedynku “niebiesko-biało-zielonych”, do dyspozycji kibiców jest Sklep KKS Kalisz, w którym można kupić akcesoria piłkarskie, klubowe gadżety a także oficjalne, meczowe stroje. Głodni kibice będą mogli zjeść potrawy z grilla oraz napić się zimnych i ciepłych napojów. Zapraszamy do strefy gastronomicznej, znajdującej się również pod trybuną wschodnią.

Trwa także sprzedaż karnetów na sezon 2022/2023! Jego zakup to korzyść finansowa dla kibica (wejście na wszystkie domowe spotkania danej rundy w bardzo atrakcyjnej cenie). Ponadto każdy posiadacz karnetu będzie mógł za darmo wejść na domowe, pucharowe pojedynki Dumy Kalisza w tym sezonie (w tym starcie z Widzewem Łódź)! Po karnety zapraszamy do naszego sklepu lub na stronę https://bilety.kkskalisz.com.pl.

Do zobaczenia na trybunach!