Konrad Gąsiorowski rozjemcą spotkania z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Doświadczony arbiter z Białej Podlaskiej, Konrad Gąsiorowski rozjemcą jutrzejszego, wyjazdowego pojedynku Dumy Kalisza z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Dla sędziego będzie to czwarty w karierze, poprowadzony mecz z udziałem Dumy Kalisza. Początek rywalizacji 33. kolejki eWinner 2. ligi jutro o 18:00. Transmisja starcia w aplikacji mobilnej eWinner oraz na platformie sportize.pl.

Konrad Gąsiorowski, w sezonie 2007/2008, rozpoczął sędziowanie na trzecioligowych boiskach, a od kampanii 2013/2014 arbiter regularnie prowadzi rywalizacje na centralnym szczeblu rozgrywkowym. 5 czerwca 2016 roku, Gąsiorowski zadebiutował na zapleczu Ekstraklasy, będąc rozjemcą meczu Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz (2:1). Przez kolejne 3 sezony, arbiter z Białej Podlaskiej wyznaczany był do pojedynków Fortuna 1. ligi, natomiast od rozgrywek 2019/2020, ponownie Konrad Gąsiorowski rozstrzyga o losach drugoligowych spotkań.

W tym sezonie Gąsiorowski poprowadził już jeden pojedynek z udziałem Dumy Kalisza. Było to wyjazdowe starcie 11. kolejki przeciwko ekipie Pogoni Siedlce, zakończone zwycięstwem gospodarzy 1:0. W 11 wcześniejszych spotkaniach tej kampanii, sędzia pokazał 54 żółte i 3 czerwone kartki, a także podyktował 4 rzuty karne.

Podczas pojedynku z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, sędziemu na liniach asystować będą Marek Witoń oraz Przemysław Golonka, natomiast rolę arbitra technicznego pełnić będzie Michał Mikulski.

Mecz 33. kolejki eWinner 2. ligi, Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KKS Kalisz już jutro o godzinie 18:00. Transmisja starcia w aplikacji mobilnej eWinner oraz na platformie sportize.pl.