Liczymy na Twój doping! KKS Kalisz kontra Lech II Poznań

Czas przerwać pechową serię trzech spotkań bez wygranej! Już w najbliższą sobotę 23 października, kolejne starcie o ważne 3 punkty. Na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu, KKS podejmie aktualnie 8. ekipę w tabeli, rezerwy ekstraklasowego Lecha Poznań. Początek meczu 14. kolejki sezonu 2021/2022 eWinner 2. ligi o godzinie 14:55.
Tradycyjnie sprzedaż biletów prowadzona jest online, a także stacjonarnie. Wejściówki można kupić w Sklepie KKS Kalisz (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) w dni robocze, między 13 a 17. W dniu meczu, sprzedaż prowadzona będzie od godziny 12:45, w kasach stadionowych. Sprzedaż online dostępna na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/.
Cennik biletów:
– normalny 20 zł,
– ulgowy 10 zł,
– VIP 100 zł.
Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom. Każdy nabywca biletu VIP, będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering.
Przypominamy, że można już także nabywać bilety na starcie 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę: https://bit.ly/3voKlyr
Kakaesiacy liczą na Twoje wsparcie! Dołącz do “Trójkolorowych”, zostań dwunastym zawodnikiem i kibicuj Dumie Kalisza podczas ważnych pojedynków o stawkę!