Lider podejmuje Bałtyk Koszalin

O ósme ligowe zwycięstwo w tym sezonie zagrają w sobotę nasi piłkarze. Na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka zmierzą się z Bałtykiem Koszalin.

Niebiesko-biało-zieloni w poprzedni weekend dzięki zwycięstwu nad Górnikiem Konin powiększyli swoją przewagę nad wiceliderem rozgrywek – Radunią Stężyca – do czterech punktów. Ich sobotni oponent plasuje się obecnie na 11. miejscu w ligowej tabeli, a jego dorobek wynosi dziewięć punktów, które zainkasowali w zwycięskich starciach z Jarotą Jarocin i Nielbą Wągrowiec oraz remisach z Radunią Stężyca, Polonią Środa Wielkopolska i Gromem Nowy Staw.

Pierwszy gwizdek bydgoskiego arbitra – Macieja Lanckowskiego – zaplanowany jest na godzinę 18:00. Na najmłodszych kibiców tradycyjnie czekać będzie Sektor Rodzinny, którego oficjalnym partnerem jest firma Colian Logistic. Zachęcamy również do nabycia biletów rodzinnych w cenie 15 zł (1 osoba dorosła + 2 dzieci do 13. roku życia).

Bilet normalny na mecz kosztować będzie 12 zł, natomiast za ulgową wejściówkę zapłacić będzie trzeba 6 zł. Kasy w dniu meczu otwarte zostaną o godzinie 16:45.