Lista sparingowych rywali kompletna

Czwartoligowy KS Opatówek uzupełnił stawkę zimowych rywali KKS-u Kalisz. Łącznie niebiesko-biało-zieloni rozegrają dziewięć sparingów, z których część odbędzie się na Majkowskim Wembley.

W ekipie prowadzonej przez Rafała Stępnia występuje wielu byłych zawodników Dumy Kalisza. Mowa m.in. o Michale Grześku, Łukaszu Grabowskim, Stayko Stoychevie, Konradzie Chojnackim, Jacku Kuświku czy Jakubie Budrowskim. Jesienią w szeregach beniaminka czwartej ligi znajdowali się również Damian Matczak i Patryk Tomaszewski.

Pierwszą rundę gracze z Opatówka zakończyli na 17. miejscu w tabeli. Po 19. meczach zgromadzili na swoim koncie 18 punktów, co patrząc przez pryzmat potencjału tej drużyny, jest z pewnością sporym zaskoczeniem.

Oba zespoły spotkały się ze sobą prawie rok temu. Wtedy po trafieniach Błażeja Ciesielskiego (3), Marcina Lisa i Rafała Jankowskiego niebiesko-biało-zieloni zwyciężyli 5:0.

Mecz z “Kosą” zaplanowany został na 23 lutego. Tego samego dnia podopieczni Dariusza Marca zagrają jeszcze z LKS-em Gołuchów.

fot. Michał Sobczak