Łukasz Ostrowski poprowadzi pojedynek z Olimpią Elbląg

Łukasz Ostrowski ze Szczecina rozjemcą jutrzejszego pojedynku 18. kolejki eWinner 2. ligi, Olimpia Elbląg – KKS Kalisz. Dla arbitra będzie to trzeci, w roli głównego rozjemcy, mecz z udziałem kakaesiaków na drugoligowym szczeblu. Początek starcia o godzinie 13:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Agrykola 8 w Elblągu. Transmisja w aplikacji mobilnej eWinner, a także na platformie sportize.pl.

Arbiter wcześniej prowadził spotkania na poziomie III ligi gr. 2, w tym dwie, wyjazdowe rywalizacje z udziałem Dumy Kalisza – zwycięskie 1:0 starcie z Gwardią Koszalin (15.10.2016) oraz zakończoną remisem 2:2 potyczkę z Radunią Stężyca (01.06.2019). Na szczeblu 2. ligi, Ostrowski zadebiutował 28 kwietnia 2018 roku, prowadząc mecz GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg (1:1). Arbiter ma już także za sobą pierwszą rywalizację na zapleczu Ekstraklasy. 28 listopada ubiegłego roku, Łukasz Ostrowski był rozjemcą w pojedynku Korona Kielce – Resovia, zakończonym zwycięstwem gospodarzy 1:0.

W poprzednim sezonie arbiter poprowadził dwa, domowe spotkania Dumy Kalisza: zakończone remisem 1:1 starcie z Motorem Lublin oraz wygrany 2:1 pojedynek z GKS-em Bełchatów. Łukasz Ostrowski, w tej kampanii, został wyznaczony do 5 spotkań, w trakcie których pokazał 23 żółte i 1 czerwoną kartkę, a także podyktował 2 karne. Podczas jutrzejszej rywalizacji z Olimpią Elbląg, sędziemu na liniach asystować będą Marcin Janawa oraz Wiktor Wątroba, natomiast rolę arbitra technicznego pełnić będzie Filip Kaliszewski.

Pierwszy gwizdek w meczu 18. kolejki eWinner 2. ligi, Olimpia Elbląg – KKS Kalisz już jutro o godzinie 13:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Agrykola 8 w Elblągu. Transmisja pojedynku w aplikacji mobilnej eWinner, a także na platformie sportize.pl.

| fot. Michał Sobczak, faktykaliskie.pl