Maciej Pelka arbitrem pojedynku z rezerwami Śląska Wrocław

31-letni arbiter z Poznania, Maciej Pelka ponownie będzie rozjemcą pojedynku z udziałem KKS-u Kalisz. Tym razem sędzia poprowadzi starcie 23. kolejki eWinner 2. ligi, w którym podopieczni Ryszarda Wieczorka zmierzą się z rezerwami Śląska Wrocław. Transmisja spotkania już jutro od 15:45 w Telewizji Kalisz (140 lub 232 kanał w Multimedia Polska) i na platformie TVCOM.pl (https://cutt.ly/nxpxTF8).

Maciej Pelka, w przeszłości, prowadził trzecioligowe pojedynki z udziałem KKS-u Kalisz. Ostatni z nich, w ramach 27. kolejki III ligi, rozegrany 14 maja 2016 roku przeciwko drużynie Startu Warlubie, zakończył się porażką “Trójkolorowych” 0:2. W 13 prowadzonych spotkaniach poprzedniej kampanii II ligi, Pelka pokazał 73 żółte oraz 3 czerwone kartki, a także podyktował 9 karnych.

Arbiter po raz trzeci w tej kampanii, będzie rozjemcą w rywalizacji z udziałem KKS-u Kalisz. Wcześniej sędzia prowadził zwycięskie dla “Trójkolorowych” pojedynki z Błękitnymi Stargard (2:0) oraz rezerwami Śląska Wrocław (3:0). To właśnie do poprowadzenia rewanżowego meczu z “Wojskowymi” wyznaczony został Maciej Pelka. Dla sędziego będzie to 9 w sezonie, starcie w roli arbitra głównego. W obecnej kampanii Pelka pokazał 47 żółtych i 2 czerwone kartki, a także podyktował 3 karne.

Start spotkania KKS Kalisz – Śląsk II Wrocław już jutro o godzinie 16:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej w Kaliszu. Transmisja meczu od 15:45 w Telewizji Kalisz (140 lub 232 kanał w Multimedia Polska) i na platformie TVCOM.pl (https://cutt.ly/nxpxTF8).