Mariusz Korpalski arbitrem meczu z Chojniczanką

Doświadczony arbiter z Torunia, Mariusz Korpalski poprowadzi jutrzejsze starcie 17. kolejki eWinner 2. ligi przeciwko Chojniczance Chojnice. Będzie to trzeci w karierze sędziego, w roli głównego rozjemcy, mecz z udziałem Dumy Kalisza. Początek meczu o godzinie 18:00. Transmisja w aplikacji mobilnej eWinner oraz na platformie sportize.pl.

Mariusz Korpalski, od sezonu 2010/2011, prowadzi drugoligowe pojedynki, a w kampanii 2014/2015, zadebiutował także na zapleczu Ekstraklasy. W poprzednim sezonie arbiter został wyznaczony do dwóch spotkań KKS-u Kalisz, w tym do jednego meczu przeciwko Chojniczance Chojnice (przegranego przez “Trójkolorowych” 0:3). Ponadto arbiter poprowadził wyjazdowy pojedynek przeciwko Olimpii Elbląg, także zakończony porażką Dumy Kalisza (0:1). W tym sezonie Korpalski był rozjemcą w 5 rywalizacjach, w trakcie których pokazał 26 żółtych kartek i podyktował 3 karne. Sędzia, w tej kampanii, nie użył jeszcze czerwonego kartonika.

Podczas jutrzejszego meczu z Chojniczanką, sędziemu na liniach asystować będą Dariusz Ignatowski i Wiktor Wątroba, natomiast rolę arbitra technicznego pełnić będzie Damian Dorn.

Początek wyjazdowej rywalizacji 17. kolejki eWinner 2. ligi, przeciwko Chojniczance Chojnice, już jutro o godzinie 18:00. Transmisja pojedynku w aplikacji mobilnej eWinner oraz na platformie sportize.pl.