Masarnia Koźminek partnerem usługowym KKS-u Kalisz!

Bardzo smaczne wyroby Masarni Koźminek cieszą się ogromnym zainteresowaniem w naszym sektorze VIP, podczas drugoligowych pojedynków Dumy Kalisza. Serdecznie polecamy wypróbować ofertę naturalnych wędlin i mięs partnera usługowego “Trójkolorowych”!

Wytwarzane przez Masarnię Koźminek wędliny i mięso, produkowane są na bazie surowca pochodzącego z małych gospodarstw rolnych. Stosowane tradycyjne polskie receptury pozwalają osiągnąć doskonałą jakość i smak produktów. Masarnia Koźminek zawsze stara się spełniać oczekiwania i gusta konsumentów. Zakład oferuje wyroby produkowane pod stałym nadzorem weterynaryjnym, pod numerem identyfikacyjnym zakładu: 30070315.

Oferta naszego partnera jest bogata i różnorodna, ze szczególnym nastawieniem na produkcję wyrobów zalecanych w zdrowym żywieniu. Wyroby Masarni Koźminek zyskały już dobra markę w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Warszawie.

Do produkcji wędlin i wędlin podrobowych, wytwarzanych na bazie starych receptur, Masarnia Koźminek używa wyłącznie przypraw naturalnych. W procesie produkcyjnym nie stosuje się żadnych barwników ani konserwantów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera, a także do kontaktu!

62-840 Koźminek, ul. Kaliska 28
powiat kaliski, woj. wielkopolskie
Tel/fax: (62) 7638586
Tel. kom: 698540158

***
Twoja firma także może dołączyć do naszego Klubu Biznesu. Sprawdź, potencjalne korzyści dla swojej marki: http://kkskalisz.com.pl/startuje-klub-biznesu-kks-u-kalisz/.