Mateusz Jenda rozjemcą pojedynku z Wigrami Suwałki

29-letni arbiter z Warszawy, Mateusz Jenda poprowadzi pojedynek 25. kolejki eWinner 2. ligi, w którym KKS Kalisz, na wyjeździe, zmierzy się z Wigrami Suwałki. Dla sędziego będzie to trzeci mecz z udziałem “Trójkolorowych”, w roli głównego rozjemcy, w tym sezonie. Początek rywalizacji już jutro o godzinie 18:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach. Transmisja na platformie TVCOM.pl (https://cutt.ly/9csg3FS).

Mateusz Jenda, na szczeblu centralnym rozgrywek, zadebiutował w poprzednim sezonie. W trakcie 14 poprowadzonych spotkań, arbiter pokazał łącznie 46 żółtych oraz 1 czerwoną kartkę, a także podyktował 10 karnych. Dla sędziego, będzie to trzeci mecz z udziałem KKS-u w tej kampanii. Wcześniej Jenda poprowadził zwycięskie dla podopiecznych Ryszarda Wieczorka, wyjazdowe starcia ze Sokołem Ostróda (4:1) oraz Olimpią Grudziądz (1:0). W trakcie wszystkich 9 spotkań tego sezonu, arbiter pokazał 27 żółtych i 1 czerwoną kartkę oraz podyktował 5 karnych.

Podczas jutrzejszego pojedynku z Wigrami Suwałki, sędziemu na liniach asystować będą Jakub Wójcik oraz Marcin Adamski, natomiast arbitrem technicznym będzie Konrad Kiełczewski.

Początek starcia Wigry Suwałki – KKS Kalisz już jutro o godzinie 18:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach. Transmisja meczu na platformie TVCOM.pl (https://cutt.ly/9csg3FS).