Mecz o przetrwanie. Garbarnia Kraków rywalem KKS-u

Nerwowa końcówka sezonu w wykonaniu kakaesiaków. Na 3 spotkania przed zakończeniem rundy zasadniczej, Duma Kalisza nie jest pewna utrzymania, choć brakuje niewiele, aby już w najbliższy weekend zapewnić sobie miejsce w kolejnej kampanii eWinner 2. ligi. Walcząca o baraże Garbarnia Kraków już w sobotę stanie na tej drodze. Początek meczu o godzinie 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Widzimy się na trybunach! Wejściówki dostępne na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/, a także w Sklepie KKS Kalisz (jutro od 13:00 do 17:00). W dniu meczu sprzedaż prowadzona będzie w kasach stadionowych (od 14:00).

Garbarnia Kraków, po 31 spotkaniach, w ligowej tabeli jest na 9. miejscu, z dorobkiem 45 punktów. Podopieczni 45-letniego trenera Macieja Musiała, do ostatniej lokaty gwarantującej baraże, tracą tylko 3 oczka. W tej kampanii “Brązowi” wykręcili 12 zwycięstw, 9 remisów i 10 porażek. Rywale, w obecnym sezonie, zdobyli 43 bramki, tracąc ich przy tym 35. 26-letni Słowak, Michal Klec jest najskuteczniejszym zawodnikiem Garbarni – dotychczas zdobył 10 goli. W poprzedniej kolejce zespół z Krakowa pokonał na własnym obiekcie wicelidera, Chojniczankę Chojnice 3:1.

Pierwsze starcie Dumy Kalisza z “Brązowymi” w tym sezonie, zakończyło się porażką KKS-u 1:3. Wśród kakaesiaków, jedyną bramkę w meczu zdobył Mateusz Majewski. Wszystkie gole z tego pojedynku prezentujemy w KKS TV:

Rywalizacja 32. kolejki eWinner 2. ligi, KKS Kalisz – Garbarnia Kraków już w najbliższą sobotę 7 maja o godzinie 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Wejściówki dostępne na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/, a także w Sklepie KKS Kalisz (jutro od 13:00 do 17:00). W dniu meczu sprzedaż prowadzona będzie w kasach stadionowych (od 14:00).

| fot. Michał Sobczak, faktykaliskie.pl