Mecz z Motorem Lublin w Telewizji Kalisz oraz na platformie TVCOM.pl

Najbliższe, ligowe starcie podopiecznych Ryszarda Wieczorka przeciwko drużynie Motoru Lublin, będzie można zobaczyć “na żywo” w Telewizji Kalisz (140 lub 232 kanał w Multimedia Polska) lub na platformie TVCOM.pl (https://cutt.ly/tcG4meg). Początek transmisji już w sobotę 10 kwietnia, od godziny 17:45.

Motor Lublin, w tabeli eWinner 2. ligi, zajmuje obecnie 11. miejsce z dorobkiem 30 punktów na koncie. Po 23 spotkaniach, “Motorowcy” tracą do “Trójkolorowych” 4 oczka. 7 zwycięstw, 9 remisów i 7 porażek to bilans ekipy prowadzonej przez Marka Saganowskiego. Najskuteczniejszym piłkarzem w drużynie z Lublina jest Daniel Świderski (8 bramek). W ostatnim ligowym starciu, rozgrywanym właśnie dziś, Motor zremisował u siebie ze Skrą Częstochowa 0:0.

W pierwszym pojedynku Dumy Kalisza z Motorem Lublin, górą byli kakaesiacy, którzy pokonali na wyjeździe gospodarzy 3:0. Na Arenie Lublin trafiali wówczas Adrian Łuszkiewicz, Jakub Chojnowski oraz Fabian Hiszpański. Bramki z tego meczu można zobaczyć w KKS TV:

Spotkanie 26. kolejki eWinner 2. ligi, KKS Kalisz – Motor Lublin już w sobotę 10 kwietnia o godzinie 18:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Transmisja meczu w Telewizji Kalisz (140 lub 232 kanał w Multimedia Polska) oraz na platformie TVCOM.pl (https://cutt.ly/tcG4meg). Początek przekazu już od godziny 17:45.