Mikołajki z tenisem

Trudno o lepsze zakończenie tegorocznego sezonu „turniejowego” niż dzisiejszy Turniej Mikołajkowy. Na Kortach Marsowych rywalizowało aż 24 naszych młodych reprezentantów (do lat ośmiu). Większość z nich trenuje w ramach Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa i debiutowało dziś w rywalizacji turniejowej.

Zmagania odbywały się w dwóch kategoriach – niebieskiej (piłka z gąbki) oraz czerwonej (czerwona piłka). Emocji, a przede wszystkim pozytywnej energii, było pod dostatkiem. Turniej przyniósł wszystkim wiele radości, a przy tym zaciętych pojedynków i fajnej gry. W kategorii czerwonej niepokonany okazał się Adam Nowaczyk, drugie miejsce wywalczyła Natasza Kliber, zaś trzecie Zosia Łuczak. W kategorii niebieskiej puchar za pierwsze miejsce (i liczne nagrody) otrzymał Jakub Majewski. Drugi był Nikodem Pawlak, a trzecia Tosia Błaszczyk.

Oczywiście wszyscy uczestnicy turniej otrzymali upominki, wręczane, jakżeby inaczej, przez Świętego Mikołaja. My bardzo cieszymy się z wysokiej frekwencji turnieju i ogromnego zapału do rywalizacji naszych najmłodszych podopiecznych. W przyszłym roku na pewno stworzymy dla nich wiele okazji, do zbierania turniejowych doświadczeń.