Młodzik Starszy D1 z porażką i remisem w niedzielnym trójmeczu

W niedzielę 9 lutego, na Majkowskim Wembley przy ul. Tuwima 2 w Kaliszu, odbył się trójmecz, w którym oprócz gospodarza, KKS-u Kalisz, zmierzyły się drużyny Polonii Środa Wielkopolska oraz Górnika Konin. Podopieczni Tomasza Strzyża zakończyli miniturniej z porażką i remisem na koncie.

W pierwszym pojedynku, przeciwko Polonii Środa Wielkopolska, górą byli przyjezdni, którzy nie pozwolili na stratę gola i pokonali Dumę Kalisza 0:2. Drugi mecz, rozegrany z Górnikiem Konin, zakończył się remisem 1:1, a bramkę dla “niebiesko-biało-zielonych” zdobył Michał Nowacki. – Na tle silnych rywali uważam, że mój zespół wypadł dobrze. Zawodnicy realizowali założenia taktyczne. Największym mankamentem w ich poczynaniach, było przejście z fazy ataku do fazy obrony i w tym elemencie pojawiły się błędy, które skutkowały utratą bramek. – ocenił coach grupy, Tomasz Strzyż.

***

Trójmecz, 09.02.2020, Majkowskie Wembley przy ul. Tuwima 2 w Kaliszu

KKS Kalisz D1 – Polonia Środa Wielkopolska 0:2

KKS Kalisz D1 – Górnik Konin 1:1
Bramki KKS: Michał Noawcki.

Polonia Środa Wielkopolska – Górnik Konin 3:1

KKS Kalisz D1: Jakub Fijałkowski, Nikodem Krótkiewicz, Kuba Wieczorek, Jakub Jaśniewicz, Szymon Przegenda, Szymon Kaczmarek, Michał Nowacki, Igor Michalak, Grzegorz Ciesiółka, Martin Borowski, Kuba Torbiarczyk, Jakub Skoczek, Kacper Górski, Jakub Pawlaczyk, Mikołaj Błaszczyk, Oliwier Woźniakowski.