Najmłodsi grali w Koninie

W sobotę w Koninie odbył się turniej Oranje Cup dla dzieci z roczników 2012 i młodszych. W zmaganiach, które cyklicznie organizuje akademia z Konina nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego Klubu, którzy wystawili dwie drużyny.

Nie była prowadzona klasyfikacja wyników, ponieważ najważniejsza była dobra zabawa i dużo gry dla małych skrzatów. Na tle innych zespołów  moi podopieczni  wyglądali dobrze,  ponadto  z bardzo dobrej strony zaprezentowali się rodzice młodych zawodników, którzy żywiołowo dopingowali swoje pociechy podczas meczów.  – powiedział trener naszych najmłodszych piłkarzy, Patryk Tomaszewski.

Kakaesiacy rozegrali łącznie po dziewięć spotkań rywalizując z Oranje Konin, Górnikiem Konin, Zjednoczonymi Rychwał, Oranje Turek, Oranje Babiak, Akademią Piłkarską Komorniki czy Canarinhos Skórzewo. Warto zaznaczyć, że był to pierwszy oficjalny turniej tej grupy rocznikowej.

Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz puchar i dyplom za udział w turnieju.  – Duże podziękowania należą się rodzicom, bez których udział w zmaganiach nie byłby możliwy –dodał Tomaszewski.