Noworoczne spotkanie

Prezes Kaliskiego Klubu Sportowego 1925 Kalisz, Robert Trzęsała, oficjalnym gościem na tradycyjnym, noworocznym spotkaniu, zorganizowanym przez Miasto Kalisz. Tym razem wydarzenie odbyło się w gmachu Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu, Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Na uroczystości pojawili się przedstawiciele władzy państwowej, a także parlamentarzyści, samorządowcy, kaliscy radni, duchowni, przedsiębiorcy, ludzie kultury, nauki oraz sportu, przedstawiciele służb mundurowych i organizacji społecznych. Z zaproszenia skorzystał także włodarz Dumy Kalisza, Robert Trzęsała, który przyjął, od prezydenta Krystiana Kinastowskiego oraz przewodniczącego rady miasta Tadeusza Skarżyńskiego, najlepsze, sportowe życzenia dla wszystkich pracowników, zawodników oraz kibiców KKS-u Kalisz.

Podczas wydarzenia podsumowano rezultaty miejskich przedsięwzięć w 2019 roku, a także zaprezentowano plany na nowy, 2020 rok, w obszarze inwestycji oraz kultury. Zebrani, na koniec, wznieśli symboliczny, uroczysty toast, a każdy z gości, na pamiątkę wydarzenia, otrzymał obraz przedstawiający panoramę najstarszego miasta w Polsce.

Życzenia dla fanów “Trójkolorowych” przekazuje także prezes KKS-u Kalisz, Robert Trzęsała. – Życzę Państwu, aby 2020 rok, oprócz pomyślności w życiu osobistym, obfitował w sukcesy, nie tylko piłkarskie. Chciałbym, abyśmy za 12 miesięcy wspólnie stwierdzili, że był to zdecydowanie lepszy rok od poprzedniego.  – życzy prezes Dumy Kalisza.