O utrzymanie w ostatnim meczu sezonu! Rywalem drugiej drużyny KKS-u Victoria Ostrzeszów

Czas na ostatni, decydujący akt sezonu 2021/2022 wielkopolskiej ARTBUD IV ligi! Przed drugą drużyną KKS-u mecz, którego stawką jest utrzymanie w rozgrywkach. Wszystko w rękach podopiecznych Piotra Morawskiego – zwycięstwo pozwoli zachować swoje miejsce w nowej kampanii, bez konieczności oglądania się na pozostałe spotkania tej serii. Rywalem w meczu 38. kolejki będzie pewna spadku ekipa Victorii Ostrzeszów. Start wyjazdowego meczu o 17:00.

Victoria Ostrzeszów następną kampanię spędzi w wielkopolskiej V lidze. Ten sezon rywale zakończą na przedostatniej lokacie w tabeli, z dorobkiem 16 punktów na koncie. 4 zwycięstwa, 4 remisy i 17 porażek to bilans dotychczasowych pojedynków. W 35 rozegranych pojedynkach Victoria strzeliła 41 goli, tracąc ich przy tym 103. W poprzedniej kolejce zespół z Ostrzeszowa przegrał na wyjeździe z LKS-em Gołuchów 1:3.

Pierwszy mecz KKS-u II i Victorii w tym sezonie, zakończył się zwycięstwem “Trójkolorowych” 2:0. Na listę strzelców, wśród kakaesiaków, wpisali się w tym starciu Jakub Kieliba i Bartosz Gęsior. Bramki z tego pojedynku prezentujemy w KKS TV:

Początek wyjazdowej rywalizacji z Victorią Ostrzeszów już jutro o 17:00.