Odolanovia Odolanów kolejnym rywalem drugiej drużyny KKS-u Kalisz

Już w najbliższą niedzielę 11 kwietnia, do walki o ligowe punkty, po tygodniowej przerwie, wracają zawodnicy rezerw Dumy Kalisza. Na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki 2, KKS podejmie 7. drużynę w grupie mistrzowskiej wielkopolskiej PROEKO IV ligi, Odolanovię Odolanów. Start meczu o godzinie 11:00. Transmisja spotkania do zobaczenia na naszym oficjalnym, klubowym kanale YouTube (http://youtube.com/kaliskikks).

Odolanovia, po 25 rozegranych spotkaniach, zajmuje w ligowej tabeli 7. miejsce z dorobkiem 34 punktów na koncie. 10 zwycięstw, 4 remisy i 11 porażek to bilans naszego przeciwnika w tym sezonie. W trakcie wszystkich pojedynków, drużyna z Odolanowa zdobyła 46 bramek tracąc ich przy tym 44. W pierwszym, wyjazdowym meczu Dumy Kalisza z Odolanovią, górą byli gospodarze, którzy pokonali kakaesiaków 5:1. Bramki z tego starcia do zobaczenia w KKS TV:

W ostatniej kolejce obecnej kampanii, Odolanovia Odolanów przegrała na własnym obiekcie z LKS-em Gołuchów 0:2.

Spotkanie 26. kolejki wielkopolskiej PROEKO IV ligi, KKS Kalisz II – Odolanovia Odolanów już w niedzielę 11 kwietnia o godzinie 11:00, na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki 2 w Kaliszu. Transmisja meczu do zobaczenia na naszym oficjalnym, klubowym kanale YouTube (http://youtube.com/kaliskikks).