OFICJALNIE: Trzecia liga jednak z Jarotą!

Nie spełnił się czarny scenariusz jarocińskich kibiców. W rundzie jesiennej gracze Jaroty nadal występować będą na trzecioligowych boiskach. Tym samym naszej drużynie ubył tylko jeden rywal w walce o ligowe punkty.

Informujemy, że zespół Jaroty Jarocin będzie nadal występował w trzeciej lidze grupie drugiej. Jako główny cel na rundę wiosenną postawiono utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym. – czytamy na oficjalnej stronie jarocińskiej drużyny.  Tę wiadomość potwierdził również w dniu dzisiejszym Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej – Wydział Gier i Ewidencji ZZPN, w nawiązaniu do poprzedniej korespondencji informuje, że klub JKS Jarota Jarocin będzie brał udział w rozgrywkach rundy wiosennej III ligi gr.2 sezonu 2018/2019. – czytamy w oświadczeniu przesłanym przez Jacka Sieberta, przewodniczącego WGiE.

W Jarocinie doszło również do zmiany sternika Klubu. Nowym prezesem Jaroty został były zawodnik JKS-u Krzysztof Matuszak. Nadal nie wiadomo, jak kadrowo wyglądać będzie rywal, z którym na stadionie przy ul. Łódzkiej zmierzymy się 30 marca.