Otwarty nabór dla roczników 2006-2015 w Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz

Akademia Piłkarska KKS Kalisz zaprasza wszystkich chętnych zawodników z roczników od 2006 do 2015, do wzięcia udziału w otwartym naborze do naszej szkółki. Trening pod okiem doświadczonego sztabu szkoleniowego, realizowany w profesjonalny warunkach, jest gwarancją piłkarskiego rozwoju młodych adeptów futbolu. Wszystkich zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu!

Sezon 2019/2020, w wykonaniu klubu z najstarszego miasta w Polsce, zakończył się tytułem mistrzowskim III ligi gr. 2, a także awansem na wyższy, centralny szczebel rozgrywek. Wizja silnej akademii piłkarskiej, funkcjonującej przy drugoligowym, seniorskim zespole, to cel, jaki stawiają sobie włodarze Kaliskiego Klubu Sportowego. Aby jednak stało się to faktem, konieczna jest szeroka kadra, składająca się z młodych zawodników, pełnych ambicji i zaangażowania. Już teraz pojawia się niesamowita okazja, aby zasilić szeregi niebiesko-biało-zielonej drużyny. Tylko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesna infrastruktura, zapewnią Twojemu dziecku zarówno świetny trening, a także, w dalszej perspektywie, rozwój i szansę na sukces.

Okres pandemii koronawirusa, w przypadku Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz, nie oznacza przerwy w treningach! Jednostki odbywają się regularnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego – nad bezpieczeństwem czuwają przeszkoleni trenerzy.

Wszystkich rodziców zawodników z roczników 2006-2015, chcących dołączyć do Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz, zapraszamy do kontaktu mailowego: nabor@kkskalisz.com.pl. Do Państwa dyspozycji pozostają także Mikołaj Szymczak, koordynator ds. szkolenia (509 360 212, mikolaj.szymczak@kkskalisz.com.pl) oraz Dariusz Smolarek, koordynator ds. organizacji (606 905 465, dariusz.smolarek@kkskalisz.com.pl).

Do zobaczenia na murawie!