Paweł Dziopak arbitrem meczu z Górnikiem Polkowice

Paweł Dziopak z Tychów poprowadzi jutrzejsze starcie 4. kolejki eWinner 2. ligi z Górnikiem Polkowice. Pierwszy gwizdek o 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Kasy stadionowe, w dniu meczu, otwarte zostaną od 15:00. Sprzedaż online dostępna jest na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/.

W poprzedniej kampanii arbiter dwukrotnie został wyznaczony do spotkań z udziałem Dumy Kalisza. Były to domowe pojedynki: z rezerwami Lecha Poznań (remis 2:2, 14. kolejka) oraz Chojniczanką Chojnice (przegrana 2:3, 34. kolejka). W 11 meczach sezonu 2021/2022 Paweł Dziopak pokazał łącznie 65 żółtych i 4 czerwone kartki, a także podyktował 7 rzutów karnych. Jutrzejsza rywalizacja będzie dla arbitra trzecim poprowadzonym spotkaniem w obecnym sezonie.

Podczas pojedynku z Górnikiem Polkowice, sędziemu na liniach asystować będą Marcin Jakowenko oraz Jacek Babiarz, natomiast rolę arbitra technicznego pełnić będzie Radosław Kasprzyk.

Początek meczu 4. kolejki sezonu 2022/2023 eWinner 2. ligi, KKS Kalisz – Górnik Polkowice już jutro o 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Kasy stadionowe, w dniu meczu, otwarte zostaną od 15:00. Sprzedaż online dostępna jest na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/.

Bramy zostaną otwarte na godzinę przed startem meczu.

Transmisja starcia na platformie WP Pilot: https://pilot.wp.pl/lp/pilka-nozna-druga-liga/?utm_source=revlink&utm_medium=link&utm_campaign=2liga_KKalisz

| fot. Michał Sobczak, Fakty Kaliskie