Paweł Wojtala prezesem Wielkopolskiego ZPN na kolejną kadencję

Urzędujący prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, Paweł Wojtala, ponownie wybrany na szefa wojewódzkiej centrali piłkarskiej. Wczoraj w Poznaniu, na terenie Poznań Congress Centre odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze, w którym udział wziął także włodarz Dumy Kalisza, Robert Trzęsała.

Paweł Wojtala był jedynym kandydatem ubiegającym się o to stanowisko. Obecny prezes WZPN uzyskał poparcie 152 ze 159 obecnych delegatów.
– Uprawnionych do udziału było 182 delegatów, z czego na zebraniu zjawiło się 159, co dało frekwencję 87,4%. Wstępem do wyborów było podsumowanie czteroletniej działalności Wielkopolskiego ZPN. Została ona oceniona pozytywnie zarówno przez Komisję Rewizyjną jak i delegatów. W dyskusji podkreślano przede wszystkim świetną organizację pracy Związku, działalność szkoleniową jak również bardzo stabilną sytuację finansową – w każdym z czterech lat ostatniej kadencji Wielkopolski ZPN notował dodatni wynik finansowy – czytamy w oficjalnym komunikacie WZPN.

Wybrany na nową kadencję prezes Wielkopolskiego ZPN, zapowiada kontynuację obecnych działań. – Jak podkreślił “nowy-stary” Prezes, w kolejnych miesiącach Związek będzie dalej podążał obranym kursem i doskonalił swoje działania wsłuchując się przy tym w głos klubów – czytamy w tym samym komunikacie.

W imieniu Kaliskiego Klubu Sportowego, Prezes Zarządu, Robert Trzęsała składa serdeczne gratulacje włodarzowi Wielkopolskiego ZPN Pawłowi Wojtale za zwycięstwo w wyborach i reelekcję.

| fot. Wielkopolski Związek Piłki Nożnej