Pierwsza porażka Juniora Młodszego

W drugim spotkaniu I ligi wojewódzkiej B1 gr.2, Juniorzy KKS-u Kalisz przegrali 4:5 z Obrą Kościan. Gospodarze rozstrzygnęli losy spotkania na swoją korzyść wykorzystując rzut karny w doliczonym czasie gry.

Mecz bardzo dobrze rozpoczęli kaliszanie, którzy już w 4. minucie prowadzili 2:0 dzięki trafieniom Marcela Karolaka. W 12. minucie drużynie Obry udało się zdobyć gola kontaktowego.  Po pierwszej połowie podopieczni Grzegorza Kalka prowadzili 2:1. W drugiej połowie gra była wyrównana, a bramki zdobywały obydwie drużyny. Po 90 minutach był remis 4:4. Wykorzystany rzut karny w doliczonym czasie gry dał zwycięstwo 5:1 zawodnikom Obry.

-Po fantastycznym początku nasza drużyna zaczęła popełniać błędy grając zbyt indywidualnie. Powodowało to zdenerwowanie, a w konsekwencji boiskowy chaos. Gra bardzo się zaostrzyła co nie sprzyjało budowaniu akcji od tyłu. Porażka po rzucie karnym w doliczonym czasie gry boli. Uczymy się na błędach. Myślimy o kolejnych meczach – powiedział o Grzegorz Kalek

Obra Kościan-KKS Kalisz B1 5:4 (1:2)
Bramki KKS: Marcel Karolak(2), Kacepr Dudek, Alex Lebioda

KKS Kalisz B1: Mateusz Dominikowski – Adam Stein, Mikołaj Wyborny, Kacper Dudek, Szymon Olejnik, Kamil Ziółkowski (Alex Lebioda), Kamil Weber (Emil Kowalski), Patryk Gołębiowski, Kacper Paluszczak, Marcel Karolak (Kacper Jabłoński), Adam Zadka.